G A L E R I A

Jazda na rowerku biegowym uczy utrzymywania równowagi, ćwiczy koordynację ruchową oraz doskonali umiejętności manewrowania. Stanowi w ten sposób doskonały etap przygotowujący dzieci do jazdy na tradycyjnym rowerku wyposażonym w pedały.

Jazda na rowerku samoczynnie uczy dzieci utrzymania równowagi, zapewniając harmonijny rozwój motoryczny. Dzieci nabywają umiejętności oceny odległości, dostosowania prędkości do warunków terenowych oraz skręcania w lewo, prawo. Uczą się wyznaczać sobie nowe cele i doskonalić orientację w przestrzeni wokół nich.

Jazda na rowerku Grande gwarantuje godziny świetnej zabawy. Jest też świetną okazją do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

T R E N I N G   P R Z E D

T R A D Y C Y J N Y M   R O W E R E M

R O Z W Ó J

P S Y C H O M O T O R Y C Z N Y

D O S K O N A Ł A

Z A B A W A

W  Y  M  I  A  R  Y

D L A C Z E G O   R O W E R E K   G R A N D E ?

 

 

Na rowerku biegowym Fjessa Grande Twój smyk nauczy się aktywnego utrzymywania równowagi oraz będzie ćwiczył wyprostowaną postawę ciała, zaś odpychanie się wraz z balansem ciała, spowoduje, że zaczynie pokonywać kolejne metry. Rowerek Grande będzie dla Niego także doskonałą nauką przed pierwszym rowerkiem z pedałami. Jak pokazuje praktyka, po doświadczeniach z rowerkiem biegowym, dzieci z reguły potrafią jeździć bez potrzeby instalacji bocznych kółeczek. Przyznaj, że to bardzo dobra informacja? Rowerek biegowy, to cała masa korzyści, które będą służyły Twojemu dziecku kilka sezonów. Ty zaś, jako rodzic, będziesz mógł cieszyć się widokiem uśmiechniętej buzi dziecka, które czerpie ogromna radość z jazdy na jednośladzie.

4  W A R I A N T Y   K O L O R Y S T Y C Z N E

Pierwsze kroki rowerowej przygody nigdy nie są łatwe. Zdarte kolana i łokcie oraz pragnienie pokonywania kolejnych metrów pamięta chyba każdy z nas? W rowerowym świecie dużo się zmieniło. Pojawienie się rowerków biegowych ułatwiło sposób, w jaki dzieci uczą się jazdy na jednośladzie.

Zobacz, gdzie kupić

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. cs

Wszystkie prawa zastrzeżone © Multiglobgroup

Polityka prywatności