#Skontaktuj się z Nami

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

E-mail

info@fjessa.com

 

Telefon

+48 58 690 46 00

 

#W obiektywie

#Zaprojektowane

dla rodziców

Celem stworzenia marki Fjessa było projektowanie asortymentu, który będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców i odpowiedzią na potrzeby ich dzieci.

 

Opierając się na własnych rodzicielskich doświadczeniach, doświadczeniach rodziny, przyjaciół i znajomych a ponadto wsłuchując się w potrzeby rodziców i opiekunów, doszliśmy do wniosku, że rodzic dzisiaj nie tylko chce tego, co najlepsze dla swoich dzieci. Pragnie również mieć świadomość dobrze zainwestowanych pieniędzy, za które nabywa określoną wartość i funkcjonalność wykraczającą poza jego wyobrażenia i budżet, który posiada.

 

Tak powstały modele Fjessa Sky Comfort oraz City wpisujące się w koncept oferowania produktów najwyższej klasy, o nowoczesnej stylistyce i wzornictwie w przystępnej cenie – takiego, którego każdy będzie chciał mieć!

#Nasza historia

Kontakt

Sky Comfort T


 

Nowe spojrzenie na projektowanie. Połączenie świeżości i funkcjonalności z nowoczesnym wzornictwem i innowacjami.

Klasyka w spotkaniu z nowoczesnością. Dbałość o szczegół przy zachowaniu maksymalnej prostoty i użyteczności.

Sky Comfort R


 

Fjessa ułatwia 

#rodzicielstwo

#Wyjątkowa dbałość o szczegóły

Fjessę Sky Comfort to przede wszystkim innowacyjny system składania/rozkładania jedną ręką, przy pomocy jednego guzika, który sprawia, że cały czas masz wolną drugą rękę, w której możesz swobodnie trzymać dziecko lub siatkę z zakupami.

Fjessa Sky Comfort to doskonały wybór dla każdego dziecka aktywnie odkrywającego otaczający je świat. Doskonale sprawdzi się bez względu na czas, miejsce i cel Twojej podróży, zarówno w drodze do sklepu, jak i na wczasach, czy wyprawie na inny kontynent.

#Wózki Sky Comfort

Zobacz, gdzie kupić

Więcej

Rowerek City to pojazd stworzony dla ciekawych świata małych eksploratorów, lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Wysoka, wygodna pozycja na rowerku sprzyja pokonywaniu większych odległości, wspierając jednocześnie rozwój małych pociech. Idealny podczas wyprawy na spacer, do sklepu, czy na plac zabaw.

#Rowerek City

Zobacz, gdzie kupić

Więcej

Wkrótce!

LEPSZE

RODZI-

CIELSTWO

WKRÓTCE!

#LEPSZE RODZICIELSTWO

KUP TERAZ

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. cs

Wszystkie prawa zastrzeżone © Multiglobgroup

Polityka prywatności