A K C E S O R I A

Wygodny materacyk

Torba transportowa

Umożliwia on swobodne stawianie pierwszych samodzielnych kroków, a także amortyzuje dziecko, stanowiąc element bezpieczeństwa, w przypadku upadku.

Wyposażona w rączki do transportu, pozwoli na łatwe przenoszenie i wnoszenie.

K O M P A K T O W E   W Y M I A R Y

Na obu dłuższych bokach znajduje się przewiewna siatka, która dba o odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na małego smyka.

 

Łóżeczko może pełnić funkcję nie tylko standardowego łóżeczka, ale również kojca i placu zabaw dla małych smyków. Mniejsze dzieci mogą w nim się czołgać i raczkować, starsze uczyć wstawania i stawiania pierwszych samodzielnych kroków. W łóżeczku możesz swobodnie pozwolić dziecku spać lub bawić się nawet w cieplejsze, słoneczne dni. Boczne ścianki zbudowane z siatki przepuszczają powietrze, dbając w ten sposób przez cały czas o odpowiednią wentylację wewnątrz łóżeczka.

Możliwość blokady kółeczek zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka, zaś solidne nóżki gwarantują odpowiednią stabilność.

S I A T K A   N A   B O K A C H

B L O K A D A   K Ó Ł

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. cs

Zobacz, gdzie kupić

Ł Ó Ż E C Z K O   T U R Y S T Y C Z N E   O V E R N I G H T

Wszystkie kanty i ostre zakończenia łóżeczka zostały zabezpieczone profilowanymi plastikowymi osłonkami, tak aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa. Wysokiej jakości materiał jest miły w dotyku. Nie ma także potrzeby instalowania dodatkowych miękkich ochraniaczy na szczebelki – jak to mam miejsce w przypadku łóżeczek drewnianych.

 

Łóżeczko spełnia wszelkie wymagane w EU normy bezpieczeństwa dotyczące tego typu produktów. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716:2017.

B R A K   O S T R Y C H   K R A W Ę D Z I

Sprawia, że łóżeczko służy dzieciom tuż po narodzinach. Rodzic ma pełny i nieskrępowany dostęp do dziecka, nie musi się głęboko schylać, co doceni jego kręgosłup. Materac ma 2 cm grubości i jest podwieszony na wysokości 45 cm od podłoża.

P O D W I E S Z A N Y   M A T E R A C

Wszystkie prawa zastrzeżone © Multiglobgroup

Polityka prywatności