W   O B I E K T Y W I E

K O M P A K T O W E   W Y M I A R Y

Nowoczesne włókno poliestrowe, którego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry.

 

Siatka zapewnia wygodę dzięki przepuszczalności powietrza, właściwościom amortyzacyjnym oraz elastyczności. Jednocześnie tkanina Mesh jest bardzo wytrzymała i odporna na rozerwanie.

 

Budowa włókna zapewnia znacznie lepszą, w porównaniu do włókien naturalnych, oddychalność oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała.

O D D Y C H A J Ą C A   T K A N I N A   M E S H

Mechanizm "wolnego koła"


 

Rowerek posiada mechanizm wolnobiegowy tzw. wolnego koła umożliwiający jazdę na rowerze bez kręcenia pedałami. Działa to w ten sposób, że dziecko nawet pedałując, nie wprowadza przedniego koła napędowego w ruch. Idealne rozwiązanie podczas prowadzenia rowerka przez rodzica - dziecko swobodnie trzyma nóżki na pedałach. Funkcja ta zabezpiecza nóżki dziecka przed uderzeniem w kręcące się pedały podczas jazdy

Piankowe,  wytrzymałe koła


 

Koła łączą w sobie cechy kół pełnych i pompowanych. Są odporne na  ścieranie i intensywną eksploatację. Ich zaletą jest równie dobra, jak w przypadku kół pompowanych amortyzacja oraz brak konieczności kontroli stopnia napompowania, czy wymiany dętki w przypadku przebicia, jak to ma miejsce w kołach pompowanych. Bezobsługowe użytkowanie doceni każdy aktywny rodzic.

Szybkodemontowalny podnóżek dla maluszków


 

W chwili, kiedy dziecko będzie już dostatecznie duże, aby korzystać z pedałów - podnóżek dla maluchów zdemontujesz szybko jednym ruchem.

Innowacyjna konstrukcja ze stopów magnezu


 

W rowerku zastosowano ramę ze stopów magnezu (tzw. megnesium alloy), która jest o około 30% lżejsza w stosunku do ram aluminiowych. Magnez posiada wysoką zdolność tłumienia drgań, dzięki czemu jazda na rowerku jest jeszcze bardziej komfortowa. Ramę dodatkowo cechuje większa odporność mechaniczna na uszkodzenia.

L E K K A   K O N S T R U K C J A

Stylistyka i wzornictwo


 

Rowerek poza wyjątkowymi parametrami użytkowymi cechuje wyjątkowa stylistyka i wzornictwo. Stonowane, kontrastujące kolory pomiędzy ramą kołami i materiałem powodują, że nie można przejść obok niego obojętnie. Z pewnością ucieszy swoją estetyką niejednego rodzica.

Dwa pojeminiki

Uchwyt na napój

Usytuowane z tyłu wózka tuż nad tylną osią. Pozwalają zabrać dziecku ulubione zabawki w podróż rowerkiem. Zwłaszcza podczas podróży na plac zabaw.

Pozwala zabrać napój dla dziecka lub delektować się rodzicowi ulubionym napojem podczas spaceru.

P R A K T Y C Z N E   E L E M E N T Y

Regulowana rączka do pchania rowerka


 

Wysokość rączki dostosujesz do własnego wzrostu i preferencji. Funkcja szczególnie przydatna dla wysokich osób, które nie będą się niepotrzebnie garbić. Rączkę można również całkowicie zdemontować, gdy dziecko będzie na tyle samodzielne, aby jeździć na rowerku samo.

R E G U L A C J A   W Y S O K O Ś C I

5 - 6   L A T A

 

Dziecko jest na tyle duże, że odkrywa zalety rowerka samo, bez konieczności asekuracji przez rodzica za pośrednictwem tylnej rączki. Radości z pokonywanych odległości nie ma końca.

3 - 4   L A T A

 

Dziecko jest już na tyle duże, że może śmiało podjąć pierwsze próby samodzielnego pedałowania. W tym czasie rodzic doceni możliwość zwolnienia mechanizmu pedałów, dający dziecku możliwość pedałowania niezależnie od tempa kręcenia się przedniego koła. Rodzic może kontrolować kierunek i tempo jazdy za pomocą tylnej rączki.

2 - 3   L A T A

 

Maluszek rośnie, a w raz z nim ciekawość otaczającego świata. Zdemontowany daszek zaspokoi jeszcze większą ciekawość świata ku uciesze rodzica towarzyszącego w podróży z rowerkiem. Wolne koło zabezpieczy nóżki przed przypadkowym uderzeniem pedałów.

9   M I E S I Ę C Y +

 

Dziecko podróżuje rowerkiem trzymając nóżki na podnóżku dla maluszków. Wysoka pozycja siedzenia pozwala swobodnie odkrywać otaczający świat. Rodzic pchając rowerek obserwuje dziecko z góry.

R O W E R E K   R O Ś N I E    R A Z E M   Z   D Z I E C K I E M

Zobacz, gdzie kupić

R O W E R E K   T R Ó J K O Ł O W Y   C I T Y

R A D O Ś Ć   O D K R Y W A N I A   Ś W I A T A

ROWEREK TRÓJKOŁOWY

FJESSA CITY

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. cs

WKRÓTCE!

NOWOŚĆ!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Multiglobgroup

Polityka prywatności