Przybornik z kieszeniami

Przewijak

Rzeczy potrzebne zawsze powinny być pod ręką. Niezastąpiony podczas przewijania przybornik, wyposażony w 3 kieszenie o różnych rozmiarach, pomieści wszystkie niezbędne akcesoria.

Podwyższone brzegi przewijaka zapewniają dziecku bezpieczeństwo, zaś miękki, wygodny materiał zapewnia małemu smykowi niesamowity komfort podczas zmieniania pieluszki. 

A K C E S O R I A

Płozy do bujania

Moskitiera

Łóżeczko może w każdej chwili pełnić funkcję kołyski. Wchodzące w skład zestawu specjalne płozy ułatwią rodzicom uspokojenie i uśpienie dziecka.

Sprawi, że bez obawy wystawisz łóżeczko na dwór bez obaw o ewentualne ukąszenie owadów. Świetnie sprawdzi się na działce, nad jeziorem, na balkonie, czy kempingu.

Interaktywny piesek

Poręczne, okrągłe uchwyty

Uwielbiany przez maluchy elektroniczny towarzysz to połączenie kojących melodii i delikatnych wibracji, które kołyszą maluszka do snu. Kolorowe, subtelne lampki dodatkowo angażują zmysł wzroku.

Wspomagają naukę samodzielnego wstawania, mobilizując do gimnastyki w formie chwytania i podciągania się.

Pałąk z zabawkami

Torba transportowa

Rozwija wyobraźnię i motorykę dzieci od pierwszych dni życia. Pozytywnie wpływa na koordynację „oko-ręka”. 

Wyposażona w rączki do transportu, pozwoli na łatwe przenoszenie i wnoszenie.

K O M P A K T O W E   W Y M I A R Y

Wszystkie kanty i ostre zakończenia łóżeczka zostały zabezpieczone profilowanymi plastikowymi osłonkami, tak aby zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa. Wysokiej jakości materiał jest miły w dotyku. Nie ma także potrzeby instalowania dodatkowych miękkich ochraniaczy na szczebelki – jak to mam miejsce w przypadku łóżeczek drewnianych.

 

Łóżeczko spełnia wszelkie wymagane w EU normy bezpieczeństwa dotyczące tego typu produktów. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716:2017.

Kółeczka zapewniają mobilność o każdej porze, zaś solidne nóżki gwarantują stabilność całej konstrukcji.

 

Funkcja blokady kółeczek zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka. Funkcja przydatna zwłaszcza w terenie, kiedy np. ze względów bezpieczeństwa, zależy nam na tym, żeby łóżeczko znajdowało się w tym samym miejscu.

B R A K   O S T R Y C H   K R A W Ę D Z I

K Ó Ł K A   D O

T R A N S P O R T O W A N I A

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. cs

Zobacz, gdzie kupić

Ł Ó Ż E C Z K O   T U R Y S T Y C Z N E   R O Y A L   B A B Y

Łóżeczko Royal Baby powstało z myślą o najbardziej wymagających rodzicach, którzy oczekują wyjątkowo solidnego wykonania, niezawodności oraz ponadprzeciętnej jakości i wzornictwa. Konstrukcja łóżeczka jest oparta na aluminiowym stelażu, co zapewnia nie tylko niską wagę produktu, ale również jego niezwykłą trwałość.

A L U M I N I O W A   K O N S T R U K C J A

Biały kolor i ciekawy kształt aluminiowej ramy łóżeczka, białe elementy konstrukcyjne oraz akcesoria w połączeniu z wysokiej jakości materiałem o strukturze lnu, pozwoliły uzyskać klasyczną, czystą formę, wpisującą się w nowoczesne, wyrafinowane wnętrza.

W Y J Ą T K O W A   J A K O Ś Ć   I   D E S I G N

Zaprojektowany z myślą o niemowlakach i ich opiekunach – dający swobodny dostęp do dziecka bez konieczności nadmiernego, głębokiego schylania się. Duża wygoda i ulga dla kręgosłupa. Materac mocowany za pomocą zamka błyskawicznego zapinanego wzdłuż ścianek łóżeczka.

P O D W I E S Z A N Y   M A T E R A C

Starszym raczkującym lub chodzącym dzieciom frajdę sprawi korzystanie z zapinanego na zamek błyskawiczny bocznego wejścia. Rodzice i opiekunowie zaś z pewnością docenią rozpostartą na dłuższych bokach przewiewną siatkę zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na smyka.

P R A K T Y C Z N A   K O N S T R U K C J A

Wszystkie prawa zastrzeżone © Multiglobgroup

Polityka prywatności