WE ARE

COMING

SOON

#FJESSA

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Email

info@fjessa.com

 

Godziny otwarcia

9.00-17.00

 

Adres

Multiglob Sp. z o.o.

Wejherowska 118

84-217 Szemud

Przejdź do sklepu

Telefon

+48 58 690 46 00

 

NIP

5882409224

 

REGON

361439220

Fjessa Sky Comfort to doskonały wybór dla każdego dziecka aktywnie odkrywającego otaczający je świat. Doskonale sprawdzi się bez względu na czas, miejsce i cel Twojej podróży, zarówno w drodze do sklepu, jak i na wczasach, czy wyprawie na inny kontynent. 


To, co wyróżnia Fjessę Sky Comfort to przede wszystkim innowacyjny system składania/rozkładania jedną ręką, przy pomocy jednego guzika, który sprawia, że cały czas masz wolną drugą rękę, w której możesz swobodnie trzymać dziecko lub siatkę z zakupami. Koniec ze skomplikowanych składaniem/ rozkładaniem i nosem w instrukcjach obsługi, a także dźwiganiem wózka z dzieckiem po wysokich schodach. Chyba nikt tego nie lubi? 


Niewątpliwie mocną stroną wózka jest jego ponadprzeciętna mobilność. Niska waga  oraz skrętne przednie koła pozwolą ci pokonać każdy wąski zakręt, krawężnik, czy wzniesienie, a także zawrócić praktycznie w miejscu. Jeżeli dodamy do tego możliwość przenoszenia wózka w pokrowcu zawieszonym na ramieniu oraz ciągnięcia za sobą za rączkę, to okaże się, że na rynku trudno będzie znaleźć produkt równie wartościowy.
 

WÓZEK SKY COMFORT

Zobacz, gdzie kupić